03 Şubat 2016 #4813380

TurkNet AKK Bu Kadar Çabuk Dolar mı?

Paketimdeki AKK nedense her ayın ilk iki haftasında doluyor. 75 GB AKK nasıl dolar anlamıyorum. Bu kadar yoğun bir kullanımım da yok, anında internet hızım düşüyor ve kaliteli hizmet alamıyorum. AKK'yi doldurduğuma dair bir kanıt da yok.

Ayca 227 Okunma

Cevaplar

 • Ayca'nın Teşekkür Mesajı15 Şubat 2016

  Günde 1 film izleyip başka bir şey yapmıyoruz diyerek interneti kullanmıyoruz sanıyormuşuz. Meğerse film izleyince kota çabuk doluyormuş. Hızlı dönüşünüz için teşekkürler.

 • TurkNet Temsilcisi03 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilerek mutabık kalınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9741880 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön