17 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8876270

TurkNet ADSL Sinyalim Gelmiyor,  8 Gündür  Çözemediler!

Müşteri nu: 9345** Kullanıcı adı: 2328383*** ADSL C**A*** (babam) adına yazıyorum. 06.07.2017 tarihinden beri hizmetim açıldı. İlk gün internet gelmedi ertesi gün internet geldi ancak sadece 1 gün kullanabildim. 08.07.2017 tarihinden beri internet sinyali alamıyorum. 8 defa arıza kaydı açtım. Her seferinde modem arızası diyerek arızamı kapattılar. Üstelik tarafıma arızayı kapattıktan sonra sadece mesaj gönderdiler. Arama yaptıklarında da sadece 1 kere çaldırıp kapattılar. 8 gündür sinyal göndermiyorlar. Sabit telefon hattımda sinyal var ancak modemime sinyal göndermiyorlar. Modemimi komşumda kontrol ettim, çalışıyor. Komşumun modemini kendi modemim yerine taktım sinyal yine gelmiyor. Yani sorun modemde değil. Bağlantı kutusundan modemime kadar olan hattı da kontrol ettim sağlam. Sabit telefonu modem yerine taktığımda telefon sinyali DIT sesi geliyor. Yani hatta da sıkıntı yok.

Kaancan 460 Okunma

Cevaplar

  • Kaancan'ın Teşekkür Mesajı17 Ekim 2017

    sorunumun çözümü olarak modemim arızalı denmişti. ancak modemim arızalı değil vdls değil adsl2+ destekli olduğu söylenmediği için iletişim eksikliğinden dolayı uzun bir süre internetsiz kaldım. ancak sonradan modemimin arızalı değil de adsl2+ destekli olduğunu öğrendikten sonra internet hızım düşürülerek sorun çözüldü. teşekkür ederim.

  • TurkNet Temsilcisi17 Temmuz 2017

    Merhaba Kaancan Bey, Ben Emrah. Arızanızla ilgili yaşattığımız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Biz çözüm adına gerekli tüm işlemleri yapmak istiyoruz. 14.07.2017 tarihinde açılan arızanızla ilgili sizinle yapılan görüşmede modemin arızalı olduğu bilgisi verilmiştir. Ancak donanımsal / iç tesisat, kontrol edilmesine rağmen arızanız devam ettiği için 16.07.2017 tarihinde şikayetinizi çağrı merkezi kanalından aldık. Bu şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, 2 İş günü içerisinde şikayetvar.com üzerinden tekrar bilgi veriyor olacağız. Konuyu 13841755 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.​

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler