26 Ekim 2016 #6789181

TurkNet ADSL Işığı Yanmıyor

2 hafta oldu TurkNet'e geçeli internetiniz aktif mesajı aldım fakat ADSL ışığı yanmıyor modemde bunu belirttim apartman veya daire hattında sıkıntı olabilir dediler. Kontrol ettirdim bir sıkıntı yok ana hattı telefona takınca telefon çalışıyor çevir sesi var hatta arama bile yapabiliyorum fakat ADSL ışığı yanmıyor...

Deniz 410 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Deniz Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair SMS ile bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Deniz Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11085315 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön