19 Ekim 2016 #6730297

TurkNet Adsl Bağlantı Hızı Sorunu

İnternet hizmeti alıyorum özgür internet imiş, 1mbps ile nasıl özgürlük, Telekom altyapısını kullanıyoruz diyorlar arıza kaydı oluşturuyorlar gelen cevap sorun bendeymiş, hattı güncelliyorlar 12mbps'yi biraz görüyoruz sonra tekrar 1-2 Mbps, modemi değiştirdim, kablolara baktırdım, telefon hiç bağlı değildi hat direk modemde, wifi o ne ki mümkün mü böyle bir şey, dayan mobil veriye geçsin kotayı öde kol gibi faturayı, bir de haftalardır yaşadığım sorun karşısında T***'tten arıyorlar bize geçin kopma hız düşüklüğü yaşamazsınız nasıl iş bu kim kiminle dalga geçiyor, olan bize oluyor aynı parayı verip sürünüyoruz.15:10'da bağlantı hızım 8,9 -15:13'te 0,5 ekte resimlerde yandaki grafiklerden görebilirsiniz bu kadar inen çıkan bağlantı hızı neden olur,çözümüm var mı sizinle artık çalışmayacağım desem diğerinde de aynı şeyi yaşar mıyım oda beni üzer mi!

Bahar 451 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Bahar Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda bilgisayar ve modem bağlantılarınızı kontrol ettirmeniz gerektiğine dair 27.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Bahar Hanım, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön