10 Mart 2016

TurkNet Abonelik İşlemleri Sağlanmıyor

Abonelik işlemlerimi tamamladım üç gün oldu ne gelen var ne giden. Aradığımda bir şey demiyorsunuz. En geç bir hafta dışında bir şey öğrenemiyorum. Sene 2016, hizmet sağlamak bu kadar mı uzun sürer?

Kamil 739 Okunma

Cevaplar

 • Kamil15 Mart 2016

  Umarım 7 gün içinde tamamlanır. İlgi ve alaka için teşekür ederim.

 • TurkNet Temsilcisi11 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Sizlerle yapılan görüşmede aktivasyon işlemlerinin 7 ile 10 iş günü içerisinde tamamlandığı, aktivasyon işlemleriniz tamamlandığında sizlere sms ile bilgilendirme yapılacağı hususunda bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9927282 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön