13 Ekim 2016

TurkNet Abonelik İptal İşlemi Resmen Bıktırdı!

Aboneliğimi iptal ettirmek istedim. E-mail atmanız yeterli dediler. E-mail attım. 1 hafta sonra dilekçe gönderdiler, dilekçeyi doldurdum gönderdim. 1 hafta sonra cevap geldi soy ismim tutmuyormuş. Onların istediği gibi bana ait olmayan soy isimden yine dilekçe yazıp gönderdi. 5 iş günü adı altındaki yalanları üzerinden 2 hafta geçti. Hala bekliyorum kapanmasını.

Beril 321 Okunma

Cevaplar

  • Beril06 Şubat 2017

    15.10.2016 da değil 05.10.2016 da iptal dilekçesi yolladım. Ve o ayın parasını da benden fazladan aldınız. Hala da geri yatırmadınız.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Beril Hanım, 15.10.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz iptal dilekçenize istinaden 19.10.2016 tarihinde sizi arayarak iptal işleminiz sağlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Beril Hanım, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. TurkNet olarak memnun kaldığınız süre boyunca bizimle olmanızı istiyor ve dilediğiniz zaman hizmetinizi kolayca sonlandırma hakkını her zaman müşterilerimizde saklı tutuyoruz. Bu sebeple Türkiye'de bir ilke imza atarak, sektör ezberlerini bozduk ve taahhütsüz, dilediğiniz zaman iptal olanığı sunan Özgür İletişim Paketimizi tek tarife olarak müşterilerimize sunduk. Ancak mevcut yasa ve düzenlemeler gereği, hizmet iptalinizle ilgili talebinizi sizden yazılı ve ıslak imzalı olarak almamız gerekmektedir. Talebinizi (212) 216 5560 nolu faks numaramıza ya da [email protected] adresli e-posta adresimize evrağın resmini iliştirerek bize ulaştırabilirsiniz. Evrağınızın bize ulaştığında size haber verebilmek amacıyla SMS göndermekteyiz. Bu SMS'i size ualaşmadıysa, evrakınız bize ulaşmadı demektir. Dolayısıyla tekrar belirttiğimiz kanallar ile evrakı bize yollamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön