17 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10675427

TurkNet Abonelik Başlangıcı!

Bu arkadaşlardan bilgi almak için telefon numaramı bıraktım ve beni aradılar bilgi verdiler, daha sonra kayıt oluşturabileceklerini bu kaydın bir abone başlangıcı olmadığını sadece evraklarınızı yolladığınızda abonelik kaydının yapılacağını belirttiler. Şimdi bakıyorum ki arkadaşlar abonelik başlatmışlar, ortada ne evrak var ne imza sadece bilgi alalım dedik abone yapmışlar. Şimdi bir de borç çıkarırlar telefonla arıyorum bilgi almak için kimseye ulaşamıyorum.

Burak Burak 374 Okunma

Cevaplar

  • Burak21 Temmuz 2018

    Beni aradınız iptal talebi oluşturdunuz yine de mesaj atıyorsunuz evrakları gönderin aboneliğinizi tamamlayalım diye bir hata yaptım sizinle iletişime geçtim iletişim formunuzu gördüğümde bilgi almak amacıyla telefonumu bırakırken keşke parmaklarıma felç girseydi arayamasaydım

  • TurkNet Temsilcisi18 Temmuz 2018

    Merhaba Burak Bey, Ben Gülşah. Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. TurkNet olarak memnun kaldığınız süre boyunca bizimle olmanızı istiyor ve dilediğiniz zaman hizmetinizi kolayca sonlandırma hakkını her zaman müşterilerimizde saklı tutuyoruz. Bu sebeple Türkiye'de bir ilke imza atarak, sektör ezberlerini bozduk ve taahhütsüz, dilediğiniz zaman iptal olanağı sunan Özgür İletişim Paketimizi tek tarife olarak müşterilerimize sunduk. Hizmetinizi kontrol ettiğimizde kayıtlı irtibat numaranızdan sizinle görüşme sağladık. 18.07.2018 tarihinde hizmet iptal talebiniz oluşturuldu olarak görüyoruz. 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, Online İşlemler Merkezi üzerinden ya da Sosyal Medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler