27 Nisan 2016

TurkNet Abone Kutusundaki Dış Hat Kablosunu Değiştirmiyor!

Türk Telekom'un çekmiş olduğu kablonun hava şartlarından dolayı senelerin verdiği yıpranma nedeni ile değişiminin yapılmasını TurkNet'ten istedim, fakat Türk Telekom'un daha önce çekmiş olduğu kabloyu TurkNet'in bizim yetkimiz yok, kendiniz yaptırmalısınız demesi ne kadar doğru bilmiyorum. Fakat benim bildiğim benim evimin girişine kadar olan kablonun değişiminin TurkNet kullanıcısı olduğum için TurkNet tarafında yapılması gerektiğini düşünüyorum.


Bina içi tesisatı bana ait bunu biliyorum, binamın girişine kadar kutudan çekilmesi gereken dış hat kablosunun değişimini istediğimde; "bizim böyle bir ekibimiz yok siz telefoncu çağırmalısınız" diyorlar. Ben birisini çağırdım diyelim benim telefonumu yaparken başka abonelerinin telefonunun hatlarında gelecek herhangi bir sorun da sorumluluğu TurkNet alacak mı? Ücreti alırken hiç beklenmiyor, dakika geçirmiyorlar.

Murat 246 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10101526 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön