08 Temmuz 2016

TurkNet 5 İş Günü Geçmesine Rağmen Bağlanamayan İnternet

TurkNet'e abone olduğumda 5 iş günü içerisinde hattımın aktif hale geleceği söylenmişti. 7 iş günü geçti ve arkasından 9 günlük bayram tatili başladı. İnternete en çok ihtiyacım olacak bayram tatilinde interneti kullanamadım. Bakalım bayram tatilinden sonra bağlayabilecekler mi.


Ayrıca 5 iş günü bitiminden itibaren günde en az iki defa TurkNet'i aramama rağmen hiçbir şekilde problemi çözemediler. Bir de şaka gibi bağlayamadıkları internet için anket gönderip doldurmamı istediler. Yazıklar olsun TurkNet'e.

Eda 162 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 11.07.2016 tarihinde hat sahibi ile yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10359226 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön