26 Ekim 2016 #6788989

TurkNet 5 Gündür Net Yok!

5 gündür net yok evimde sözde yeni kampanyalarına geçirdiler bizi ama hiçbir işe yaramıyor çünkü daha evime neti taşıyamadılar. Bizi arayan TurkNet yetkilisinin bize söylediği paketin dışında bir pakete taşıması sonucu böyle bir problem olduğunu belirttim ve tekrardan eski pakete geçirmek için talep aldılar. Yasal talep süresinin 3 iş günü olduğunu belirttiler. 3 gün doldu arıyorum hala bana aciliyetinizi belirtiyoruz diyorlar. Çözüme ulaşmayacak olsa bile bu tarz firmaların en azından hizmet vermediğini bilin istiyorum amacım bu. TurkNet kullanılmaz bir internet. Çağrı merkezi hiçbir işe yaramıyor ve hizmet yok.

Cem 31 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

  Merhaba Cem Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cem27 Ekim 2016

  Bana sakin şu müşteri memnuniyeti şeklinde başlayan notunuzu yazmayın ne dediğini bilen biri beni arasın.

 • Cem26 Ekim 2016

  tabi ki bu tarz sikintilar olabilir ama 5 gün surmez. Her müşteriye ayni cevap veriliyor % 100 müşteri memnuniyetini bu şekilde saglayamazsiniz. Bana talebiniz için 3 gün içerisinde çözüm sunulacaktir. Yasal sure bu dendi. 3 gün doldu artık çözüm istyorum.

 • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

  Merhaba Cem Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11085408 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cem26 Ekim 2016

  216 376 7905 mustafa gulumser

 • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

  Merhaba Cem Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön