20 Ekim 2016 #6736366

TurkNet 45 Gündür İnternetimi Bağlayamadı

Yaklaşık 45 gün önce 0362 544 *** sabit numarasıyla TurkNet'e abone oldum. Geçen süre zarfında defalarca kayıt oluşturdum. Hala internetim bağlanmadığı gibi, açık 8 tane kaydım olmasına rağmen kaç gündür bana dönüş yapan olmadı. TurkNet'i bu tutum ve davranışı nedeniyle kınıyor, en yakın sürede internetin açılmasını bekliyorum. Bir firma müşterilerine böyle davranmalı.

Mahmut 212 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Mahmut Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Mahmut Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön