12 Ağustos 2016

TurkNet 40 Gündür VDSL'e Geçişim Yapılmadı

TurkNet ADSL hattımı 02.07.2016 tarihinde VDSL'e çevirmek için başvuru yaptım. Aradan 40 gün geçti hala bir bilgi vermiyorlar. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum. En kısa sürede haber vereceğiz diye geçiştiriyorlar. 20 gün önce de aynı şeyi söylemişlerdi. Biraz daha ısrar edince sadece altyapı çalışması için talep topladıklarını bir geçiş durumunun söz konusu olmadığını söylediler. Oysa ki başvururken hattımın VDSL desteklediğini ve en kısa sürede geçişin yapılacağını söylemişlerdi ve ben 177 TL vererek VDSL destekli modem almıştım. 40 gün sonra benim 3 defa müşteri hizmetlerini arayıp ısrar etmem üzerine bunu söylediler. Yani TurkNet yanlış bilgi verip müşterilerini resmen kandırıyor. Hattımı kapattırıp tekrar abone olursam VDSL kullanabilecek miyim diye sorunca "evet" cevabını vermeleri de uyanıklıklarının bir göstergesi.

Ercan 125 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi09 Eylül 2016

  Merhaba Ercan Bey, Ağustos ayı itibariyle, mevcut Tam İletişim ve Özgür İletişim paketlerinden yararlanan müşterilerimizin de altyapılarının desteklemesi durumunda VDSL geçişlerini yapabiliyoruz. 31.08.2016 tarihinde yapılan görüşmeye istinaden VDSL geçiş işlemleriniz yapılmıştır. Saygılarımızla, Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş

 • TurkNet Temsilcisi19 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10633597 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ercan15 Ağustos 2016

  3 gün geçti ancak firmadan benimle iletişime geçen kimse olmadı. Ayrıca müşteri hizmetlerinden de şikayette bulundum ve o kanaldan da kimse geri dönüş yapmadı. Gerçekten sorumsuz ve ciddiyetsiz bir firma.

 • TurkNet Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön