18 Eylül 2017 #9476106

TurkNet 4 Gündür İnternet Yok Açıklama Yapan, Sorun Çözende Yok!

15.09.17 tarihinden bugüne kadar internet sorunu yaşıyorum. TurkNet firmasını defalarca aradım. Defalarca online görüşme yaptım hiçbir muhatap yok. Sorunumu çözecek hiçbir yanıt verilmedi. 2 iş günü ya da daha fazla sürede size dönüş yapacaklar vs. Klişe sözler. Ben gelirimi internet üzerinden sağlayan biriyim ve 4 gündür bu firma yüzünden günlük zarardayım. Biride çıkıp yahu şu sorun var şu gün bakılacak çözülecek desin ya. Taahhüt kontrolü yapıp eğer yoksa TurkNet'te çıkmayı düşünüyorum. Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim. Robotlarla konuşup duruyoruz. Sorun çözen yok.

Salih 1.523 Okunma

Cevaplar

  • Salih29 Eylül 2017

    Sonuç: Farklı bir internet sağlayıcıya geçtim. Kafam rahat...

  • TurkNet Temsilcisi29 Eylül 2017

    Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Eylül 2017

    Merhaba Salih Bey, Ben Emrah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Biz çözüm adına gerekli tüm işlemleri yapmak istiyoruz. 15.09.2017 tarihinde şikayetinizi çağrı merkezi kanalından aldık. Bu şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra 2 iş günü içerisinde şikayetvar.com üzerinden bilgi vereceğiz. Konuyu 14433567 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.​

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön