14 Nisan #10337995

TurkNet 4 Gündür Evde İnternet Yok

Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. 4 gündür evde internet yok. Bunu belirtebileceğimiz bir insan bir canlı yok. Bu nasıl sistemsizliktir? Sizin geri dönüşünüzü mü beklemek zorundayız? Aramadığım numara kalmadı. Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz? Aradığım her telefon numarasının kaydının mutlaka kötü içerikli şeyler duyacaksınız bu kadar kötü bir işleyiş görmedim. Kapatmak istiyorum, fakat onun için bile kimseye ulaşamıyorum. Çok acil geri dönüş yapılmasını bekliyorum. Daha fazla beklediğim takdirde hemen yasal işlem başlatacağım.

Ebru 330 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi16 Nisan

    Merhaba Ebru Hanım, Ben Emrah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları veya iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Ancak biz şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ileterek sorunu hızlıca gidermek istiyoruz. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden abonelik bulunamamıştır. Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili talebinizi online işlem merkezi üzerinden ya da sesli yanıt sistemi üzerinden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ebru14 Nisan

    Sakin TurkNet ekibi geri dönüş olarak yasadiginiz bu durumdan dolayı uzgunuz bla bla bla olarak geri dönüş yapmayın uzuntusunuz bu olayı bir sonuca baglamayacak cozumlerle geri dönüş yapmanızı umuyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön