07 Ağustos 2017 #9075351

TurkNet 33 Gündür Nakil İşlemimin Sonuçlanmaması

03.07.2017 tarihinde TurkNet'e nakil işlemi için başvurdum. 2 hafta geçtikten sonra Türk Telekom eve gelip bağlantılarımı yaptı. Türk Telekom normal şartlarda 1-2 içinde aktif hale geleceğini iletti (tabi ki TurkNet'in onay verdiği zaman). Geçen hafta beni TurkNet aradı ve 48 saat içinde hizmetimin aktif hale geleceğini söyledi. Aradan 3 gün geçti ve aktif olmadı. Daha sonrasında 4 gün önce aradığımda nakil işleminin artık son aşamada olduğu ve 48 saat içinde kesin aktif olacağını söylediler, fakat yine aktif olmadı.


Bugün internet nakili için başvurumun üzerinden 33 gün geçti ve hala internetim yok. Ankara/ Kızılay'da oturuyorum. Yeni yerleşim yerinde otursam anlayacağım, fakat en merkezi yerde oturuyorum. Müşteri hizmetlerinin 48 saat içinde internet hizmetiniz açılacak sözünden dolayı şikayette bulundum ve haklı bulundum sonrasında özür dilediler ama sonuç yok. Umarım internetim açılır.

Hasan 736 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2017

    Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hasan07 Ağustos 2017

    Kabul etmiyorum tamamen sizden kaynaklı bir durum ben Türk Telekom'un yetkilileriyle görüştüm. Onlar açısından bir durum olmadığını ilettiler 2 hafta önce. Açık açık sizi oyalıyor dediler.

  • TurkNet Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Merhaba Hasan Bey, Ben Emrah. Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. Detaylı olarak incelemeleri yaparak 2 iş günü içerisinde şikayetvar.com üzerinden bilgi vereceğiz. Konuyu 13736282 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön