24 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6276247

TurkNet 3 Aydır Bağlanamayan Internet!

3 ayı aşkındır TurkNet abonesiyim. 1 kez olsun internete bağlanamadım. Sonunda yeni eve çıktım TurkNet aboneliğimin yeni evimde sıkıntısız sağlanacağını düşünerek onu da taşıttım. Bütün ankastre bağlantılarımı yaptırdım ama maalesef internet hizmeti sağlanamadı. Aşağıya bağlantı için gelen Türk Telekom ekiplerinin başında bizzat durdum. Bana dedikleri ''abi bizim diğer ekip ana hattı doğru çekememiş, bizim yapacağımız bir şey yok. Telekom'un kendi olsa 1 haftada çözülecek iş TurkNet'te 1 ayda çözülür bekleyeceksin'' diyerek elleri boş dönmemek için herhangi bir hatta kablo bağlayıp gittiler. Müşteri hizmetlerini de defalarca arayıp durum böyle böyle oldu diyerek anlattım. Eski evimde de defalarca durumun Telekom ekiplerinin yanlış bağlantısından olduğunu söylememe rağmen her defasında sorunun ben kaynaklı olduğu söylendi, taki buraya şikayet yazana kadar. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Erdem 192 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi06 Ekim 2016

    Merhaba Erdem Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10654868 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler