18 Ekim 2016 #6717571

Turknet 25 Gündür İnternet Bağlanamadı

TurkNet internet hizmeti almak için görüşme yaptık ve tarafıma e-mail olarak sözleşme yolladılar ve sözleşmeyi doldurup 23/09/2016 MNG Kargo'yla yolladım 2 gün sonra ulaştı mesajını aldım ve 3 gün içinde aktif hale geleceğini müşteri hizmetleri söyledi fakat ne hikmetse her gün aramama rağmen hep aynı muhabbet port bekliyoruz port bekliyoruz ya bu port yurt dışından mı geliyor yoksa Çin'den mi geliyor anlamıyorum. Alt yapı hizmetinizi Türk Telekom'dan alıyorsunuz Türk Telekom'a sordum bize müracaatları halinde 2 günde hizmet veriyoruz yazık çok yazık 25 günde bu çağda internet bağlayamıyorsanız kenara çekilin de (TurkNet) bu işi ciddi yapan firmalar hizmet versin yazık yazık?

Haşim 228 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi20 Ocak 2017

    Merhaba Hüseyin Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 25.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Hüseyin Eyüp Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön