27 Eylül 2016

TurkNet 20 Gündür İnternetim Bağlanmadı.

Evime ilk defa internet bağlatmak için TurkNet ile gerekli işlemleri yaptım. Evime Türk Telekom'dan gelip TurkNet adına bağlantıyı kontrol ettiler ve uygun olduğunu ve hattı bağladıklarını bildirdiler. Ardından internetimin açıldığını bildiren mesaj geldi fakat 20 gündür telefon sinyali alıyorum, VDSL sinyali alamıyorum. Defalarca bildirdiğim halde sonuç alamadım. Binamıza gelmedikleri halde gelmiş olduklarını iddia edip ankastre kutusuna internet ulaştığını hattımda problem olduğunu iddia ettiler.

Mahmut 501 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Mahmut Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Ayrıca kullanamadığınız gün sayısı hesaplanarak indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Eylül 2016

    Merhaba Mahmut Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10861716 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön