31 Ekim 2016 #6819123

TurkNet 20 Günde Bağlanamayan İnternet

13 Ekim'de başvuru evraklarımı tamamladım, 5 gün içinde hizmeti aktive edeceklerini taahhüt ettiler. Geciktikleri için iki kere aramama rağmen müşteri hizmetleri hiçbir konuda yardım etmedi. 29 Ekim'de hala bağlantı yapamamışlardı. Başvurumu iptal ettim, en azından kafam rahat.

Çağın 381 Okunma

Cevaplar

  • Çağın01 Kasım 2016

    TurkNet ile ilgili hiçbir hizmet almayacağım. hiçbir görüşme yapmanıza gerek yok. Zaten yapacağınıza da inanmıyorum. Sadece burayı okuyan bir iki kişi olursa onların firmanızın sorumsuzluğundan etkilenmesini istemediğiniz için böyle standart bir cevap yazmışsınız. Hatta onu da kendiniz yazmamışsınız. Muhtemelen daha önce çok sayıda kişiyi mağdur ettiğiniz için matbu hale getirilmiş, hazırda duran bu mesajı kopyala yapıştır yapmışsınız. Bir de bilgilendirme, için falan aramayın. Daha fazla zamanımı çalmayın.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Çağın Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön