18 Haziran 2018
Yorum Yap
#10570642

TurkNet 2 Haftadır Kötü Bir İnternet Kullanıyorum

Yaklaşık 2 haftadır destek konusu açıyorum malum firmanın müşteri hizmetleri yok internet hızım 0.4- 1.5 Mbps arasında gidip geliyor bana her seferinde hız düşüklüğü normal diyorlar. En son attığım destek konusunda bana alt yapınızda sorun var dediler dedikleri tarih ise 06/06/2018 bugün 18i ancak hala gelip de alt yapıdaki sorunlar ilgilenmediler. Bina da kullanan komşumda sorun yok ama benim böyle bir problemim var alt katta market var o da kullanıyor onda da sorun yok ben çok memnun kaldığım firmadan 2 haftadır illallah ettim. Doküman olarak da ekleyeceğim. 2 haftayı geçti hala rezil bir internet kullanmaktayım.


İptal dilekçemi de gönderdim. İstemeye istemeye firmayı iptal ettirmek zorundayım. Çünkü çok memnundum ancak benimle ilgilenmediler. Aşağıda güncel olarak (TurkNet sitesinden) kablolu olarak yapmış olduğum hız testi ve verilen cevaplar mevcuttur. Abone numaram: 1095959.

Çağlar 433 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar21 Haziran 2018

    Bu mu sizin çözümünüz iptal dilekçemi yolladım aradılar son şans verin dediler tamam dedik kaç gün geçti hala ilgilenen yok

  • TurkNet Temsilcisi19 Haziran 2018

    Merhaba Çağlar Bey, Ben Emrah. Yaşadığınız performans sorunu nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kesinlikle hız sınırlandırması yapmıyoruz. Size söylenen alabileceğiniz maksimum hız bir seferlik ölçüm sırasında sağlanan hattınızın desteklediği maksimum hız kapasitesidir. Her zaman aynı hızı alabileceğiniz garanti edilmemekte ve bu sebeple “‘e kadar” ifadesiyle ulaşabileceğiniz maksimum hız değeri size söylenmektedir. Hız testi yaptığınız saatteki internet kullanım yoğunluğu, bina içindeki kablo tesisatınızın kalitesi, modeminizin ayarları, splitter cihazınız, kablosuz kullanım gibi birçok sebeple hız kayıplarının yaşanması normaldir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak incelemeleri yaparak bilgi vereceğiz. Konuyu 18798085 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler