24 Ekim 2016 #6768673

TurkNet 2 Gün Geçince Fatura Kapatma Parası 24 TL Alıyor!

Hiçbir kurumda 2 günde fatura kapatma diye bir saçma sapan bedel yoktur. Fatura kapatma saçmalığından dolayı hakkınız olmayan paraları alamazsınız. 60 TL olması gereken faturam 83 TL geliyor belli bir gecikme bedeli olabilir fakat fatura kapatma diye kendi koyduğunuz saçma sapan bir olayı kabul etmiyorum hala sizin müşterinizim ve benden aldığınız farkları geri ödeme yapmayacaksanız sizden tamamen kurtulacağımı buradan bilgilerinize sunuyorum...

Yavuz 230 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Yavuz Bey, Hizmetinize ait ödenmemiş faturanızın son ödeme tarihinde ödenmemesi sebebiyle internet erişiminizin erişime kapatılması ve yeniden açılması nedeniyle faturanıza Borçtan Kapatma- Açma ücretinin yansıtıldığı bilgisi 25.10.2016 tarihinde yaptığımız görüşmede iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Yavuz Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11067142 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön