18 Ekim 2016 #6716197

Turknet 2 Aydır Verilemeyen Hizmet İçin Ücret İstenilmesi

İnternet servisinin bağlamak konusunda aciz olan TurkNet firmasından internette okuduğum onca kötü yoruma rağmen herhalde bu kadar olamaz diyerek başvurdum. 18/10/2016 tarihine kadar ortalama 2 ay geçti ve en son dün test ettiğimde halen test cihazıma TurkNet'in abone kutuma takmış olduğu, 2 renkli ufak kablodan sinyal gelmediğini gördüm.


Arayıp TurkNet'e durumu izah ediyorum. 2 defadır tesisatınızda problem var deniliyor. Ya sizin teknik ekibiniz hiçbir şey bilmiyor, ya da ben anlatamıyorum, çünkü ben halen aktif olarak ** kullanıyorum, TurkNet'i kullanmaya başlayınca ** iptal edilecekti. Ayrıca problemli denilen tesisat ama problemli olmayan nedeni de belirttiğim gibi aktif olarak yıllardır ***kullanıyorum ve halende kullanıyorum. Sonuç olarak bana 2 aydır internet hizmeti sağlayamayan TurkNet'e tüketici mahkemesine şikayetimi bugün gerçekleştireceğim. Aboneliğimi iptal edin hemen.

Murat 312 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Murat Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup ekiplerimiz tarafından hizmetinizde 3 günlük kullanım olduğunu tespit ederek çıkan faturanızın iptalinin sağlandığına dair 19.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat24 Ekim 2016

    Keşke bu ilgi ve alakayı problem yaşadığım zaman görseydim kesinlikle vazgeçmezdim TurkNet sağlayıcısından inşallah yeni yenilediğim taahhüt bittiğinde görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Murat Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11032078 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön