11 Nisan 2016

TurkNet 2 Aydır İnternet Aboneliğim Açılmadı!

1 - 2 aya yakın bir sürede internetim açılmadı.
2 - Müşteri hizmetleri bozuk plak gibi bulunduğum bölgede boş port olmadığı sorunun çözüleceğini söyledi (bulunduğum bölge İstanbul)
3 - 2 ay sonra açıldığını tarafıma bildirdiler fakat ana hat şebekesini yani apartman içinde bulunan telefon kutusundan bana gelecek hat yok yani çıkış yok o çıkış olacak bağlantı yapayım.
4 - Elektrikçi çağırdım Türk Telekom veya TurkNet'in panodan çıkan hattı belirtmesi gerektiğini kendisi kutuya müdahale edemeyeceğini belirtti.
5 - Tekrar müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı açtırdım 3 hafta süre ile aynı şeyleri söylediler. (yetkili ekip arkadaşların geldiği ve bir sorun bulamadığı) not benim istediğim sadece kutudan benim internete gelecek kablonun belirtilmesi idi.
6 - Müşteri hizmetlerini aradım arkadaşların bulunduğum yere gelmediğini belirttim. Ben hafta içi her gün 09:00-21:00...

Cem 173 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10055117 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön