24 Ekim 2016 #6760288

Turknet 19 Eylül'den İtibaren İnternetimizi Bağlayamadılar!

Başvuru yaparken 5 iş günü olan süre 25 iş gününe çıktı. Belgelerin ulaşması zaten 10 gün sürdü. Port problemi var denildi daha sonra onu çözdük kablolarınız sıkıntılı dediler. 100 lira harcadık kabloları değiştirdik. 35 gündür internet kullanamadığımız gibi 50 şer lira mobil internete para vermek zorunda kaldık. Sivas merkez tel. 0346 *** ** ** telefonumuz çalışıyor DSL ışığı yanmıyor. Bir servis dahi gönderemiyorlar!

Berkay 518 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Berkay Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Berkay Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11024577 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön