18 Ekim 2016 #6717784

TurkNet 17 Gündür Nakil İşlemi Yapılamadı

02.10.2016'da nakil için başvurdum aradan 17-18 gün geçmesine rağmen nakil işlemi gerçekleştirilmedi her gün aramama rağmen geri dönüş yapan yok. 12. gün internetiniz aktif edilmiştir kullanıma hazır denildi ancak aradan 1 hafta geçmesine rağmen sinyal gönderilmiyor. Ankastre kutusunu bağlamak için kimse gelmiyor. 6 kez arıza kaydı oluşturdum hiç birinde dönüş olmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum 10 15 dakika bekliyorum. Hiçbir şekilde önemsenmiyoruz. Faturayı 2.10.2016 tarihinde kesmişler ancak 18.10.2019 olmasına rağmen daha interneti kullanamadık. Sürekli Aciliyetini bildiriyoruz eve gelen giden ankastre kutusuna uğrayan yok. Bina içi sorun deniliyor ancak bu binada daha önce TTNET ve TurkNet kullanıldı binada sorun yok tek sorun hiç bir şekilde yardımcı olunmaması. Yeni aboneye odaklı çalışıyor. Yeni abone 1 , 1.5 hafta içinde bağlanırken 3 hafta olacak daha uğrayan yok.

İshak 303 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

  Merhaba İshak Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İshak25 Ekim 2016

  22 gündür internet bağlanmadı. Hiçbir çözüm üretilmedi. 2 hafta boyunca ankastre kutusuna ip bağlandı ve kimse kapağını dahi açmadı. 6 7 arıza kaydı bırakıldı iç tesisat modem komple değiştirilip elektrikçiye 100 TL ücret verildi ancak hala çözülmedi. Daha doğrusu çözmediler. Her arıza kaydına aynı cevap bana arkadaşıma ve diğer arkadaşıma da tesisat arızası kendiniz düzeltin denildi. Tek yaptıkları arıza kaydı oluşturmak başka çözümleri yok. Türk Telekom'la görüşüldü bize böyle bir istek gelse ankastre kutusunu bağlar ve kart bırakırdık denildi. 22 günde 800 dakikamı TurkNet'e harcadım. En erken 6 dakika da müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Defalarca düzelteceğiz denilip 1 kez bile geri dönüş yapılmadı. 1 kez bile eve gelip arıza tespiti yapılmadı oturdukları yerden tesisat sorunu deyip gönderiyorlar. 2 arkadaşım pes edip kapattırdı sıra bizde artık. İnsanları oyalıyorlar.

 • İshak20 Ekim 2016

  19. Gün pes ettim ve iptal ettirdim hadi şimdi ister bağla ister bağlama.

 • İshak19 Ekim 2016

  Arayıp iç tesisatta sorun var diyorsunuz 6 arıza kaydında da sorun yok iç tesisatta hala iç tesisat diyorsunuz. 18 gün oldu ne gelen var ne giden. 3 arkadaşım da da iç tesisat demişler ne garip. 20 gün oldu arkadaşınki pes edip iptal ettirdi diğer arkadaşınki 2 hafta oldu hepsinde iç tesisat halbuki bizim 3 ümüzün evindede iç tesisatta sıkıntı yok daha önce internette bağlıydı. Oyalama taktiği yapıyorlar.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

  Merhaba İshak Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11033289 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön