09 Kasım 2015

TurkNet 16 MB Değil, 1 MB Bile Olamaz!

Aboneliğimin başlangıcından beri hız sorunu vardı. Windows 10'a geçtiğimden sonraki 2-3 aylık dönemde kağnı hızına döndü. 2-3 kez sorunu ilettim, her seferinde biz de sorun yok sorun sizde dediler. Ben de onlara inandım 3 kez farklı modemle denedim, düzelmedi. Windows 10 bırakmak istedim o da olmadı.


Sorunun TurkNet'de olduğu kesinleşti. Çünkü; Windows 10 yüklü Dizüstümü, TTNET ve D-Smart Net'te kullandım hiçbir sorun yoktu. Üstelik TurkNet aboneliğim şehir merkezinde, TTNET ve D-Smart Net bana göre daha sapa bir yerde, hatta biri 10'dan fazla bilgisayarın kullanıldığı İnternet Cafe'den çekilen kablosuz olduğu halde. Bir an önce servis sağlayıcılık kalitesinin düzeltilmesini istiyorum.

Hasan 245 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9089258 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön