TurkNet 15 Günde Yapılamayan Kurulum Problemi

Ayhan Ayhan6 gün önce

Sırf taahhütsüz internet kullanayım diye kurulum kaydı oluşturdum 15 gündür daha kuramadı/Türk Telekom'la alakalı sorununuz var dediler onu giderdik, elektrikçi çağırıp kablonuzu düzelttirin dediler onu yaptık ama hala operatör "sizi bilgilendireceğiz" deyip 5 günde 1 defa dönüş yapmıyorlar. Arıza kaydı oluşturduk dediler, servise soruyoruz açık bir şey yok. İptal ettirmek için arıyorum lem devam ediyor, bilmem 24 saat içinde gelecekler deniyor gelen bir şey yok. Operatörle konuşunca her şey toz pembe, sistem takır-takır işliyor, sahada durum kötü. 15 günde 35 kişiye derdimi anlattım en sonunda hepsinden aldığım şahane çözüm: "sizi bilgilendireceğiz" -"yok efendim ne demek, ben sizi bilgilendiririm, yeter ki orada iş yapıyor görünün, biz internet kullanmadan da idare ederiz!

Cevaplar

profile-icon Ayhan 6 gün önce

Abone numaram: 1862632646

profile-icon Ayhan 6 gün önce

28626326**

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mehmet 5 gün önce  

  Benim 1 ay pldu. 1 hafta içerisinde activasyon sağlayacağız dediler. Tam 1 ay oldu.!

 • profile-icon İbrahim 6 gün önce  

  Bende bugün abonelik başlattım ama evrakları henüz göndermedim. 5 defa aradım müşteri temsilcilerinden açan yok, bekleyip duruyoz. Online 'a yazdım oradan da cevap veren yok. Ne yapmalıyım? Evrakları göndermezsem abonelik başlar mı yine de?

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon İbrahim 5 gün önce  

  Biliyorum Başlamaz zaten de, Ben Daha Şimdiden Bile ulaşamıyorum, Karşımda Muhatap bulamıyorum,. Sizin yorumunuzu da okuyunca, açıkçası evrakları gönderesim gelmedi. İlgisiz gibiler

  profile-icon Ayhan 5 gün önce  

  Evrakları göndermezsen zor başlar ibrahim

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler