25 Ekim 2016 #6777496

TurkNet 1.5 Aydır İnternet ve Telefonumuz Çalışmıyor

Tam 1.5 aydır internet ve telefonumuz çalışmıyor. Bırakılan 10'larca arıza kaydına rağmen hiç kimse dönüş yapmıyor. Sanki adamlar kepenk kapatıp gittiler. Telefonlar müşteri hizmetlerine bağlanmak yemin ediyorum 20 dk sürüyor. Hayatımda böyle bir firma görmedim. Defalarca telefoncu çağırdım ve iç tesisatta problem var mı diye baktırdım ama problem içeride değil. TurkNet'ten kaynaklanıyor. En kısa zamanda farklı bir operatöre geçeceğim. Bundan emin olabilirsiniz.

Kerem 258 Okunma

Cevaplar

  • Kerem22 Şubat 2017

    TurkNet sorunu çözemeyerek hattın iptalini sağlayabildi sadece. Bilgilerinize,

  • Kerem25 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, müşteri Hizmetlerini aradığımda hiçbir detay alamıyorum. Neden böyle olduğu konusunda en ufak bir fikriniz yok. Daha arızanın doğru tespit edildiğinden bile emin değiliz. Müşteri Hizmetleri çağrı kayıtlarına baktığında detay göremiyoruz diyorlar. Sebebini öğrenebilir miyim? 1.5 aydır bu hat ile ilgili hangi işlemler yapılmış detayını öğrenmek istiyorum. Ve bir de 1.5 aylık faturanın gelecek faturalardan düşülmesini istiyorum. İnternet ve telefon hattının en kısa zamanda açılmasını istiyorum.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Kerem Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11073796 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön