17 Ekim 2016 #6711478

TurkNet 12 Günde Hala Aktivasyon Gerçekleşmedi

Kaçıncı defa arayışım oldu bilmiyorum artık. Ayın 6 'sında başvuru yaptım. 10 Ekim'de onaylandı. 3-5 iş gününde aktivasyon tamamlanır dendi. Bugün ayın 17 'si. Her aradığımda başvurunuz onaylanmış sürecinizi devam ediyor deyip deyip kapatılıyor. Eğer bugün yarın aktivasyon tamamlanmaz ise iptal edeceğim başvurumu. Sıkıldım artık oyalama taktiklerinizden.

İsmail 329 Okunma

Cevaplar

  • İsmail18 Ekim 2016

    Bugün yine aradım TurkNet müşteri hizmetlerini. Bana hat taşıması için TTNET'e benim adıma başvuru yapıldığını fakat TTNET'in hala cevap vermediğini söylediler. TTNET'in buradaki en yakın merkezinde çözüm masası ekibiyle konuştuğumda adınıza böyle bir başvuru yapılmamıştır dendi. Başvuru yapılmıyor ama yalanlar ile oyalanıyorum sürekli. TTNET'ten memnun değildim ama sağ olun TTNET'i arattırdınız bana.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba İsmail Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön