25 Ekim 2016 #6774688

TurkNet 10 Gündür Bağlantı Sağlayamayan Sorunlu İnternet!

15 eylül'de internet erişiminiz kullanıma hazır mesajı geldi. Keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz diye de eklediler. 10 gün geçti, google'u açacak kadar bile internete kavuşamadık. Müşteri temsilcileri hepsi hazır cevap zaten, arıza kaydınızı oluşturdum, 2 gün içinde dönüş olacak size. Kaç 2 gün geçtiğini hesap edecek bir yetkili bulamadım hala. Bence ses kaydı otomatik cevap vermeli bize, hiç değilse hatta beklemeyiz. Çözüm yok, sorun çok.

Necmi 162 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Necmi Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Necmi Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11071204 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön