14 Ekim 2016 #6687838

TurkNet 1 Haftadır Telefon ve İnternet Kesik

8 Ekim 2016 tarihinden beri 2582666*** numaralı telefonum ve internetim kesik. Telefonu dışarıdan aradığımda yanlış numara diyor. TurkNet müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen "sorunu çözmeye çalışıyoruz"dan başka bir şey demiyorlar. Türk Telekom'u aradığımda 26 Eylül itibariyle TurkNet'in kendi alt yapısına geçtiğini o yüzden sorunu göremediklerini söylüyorlar. Evim Denizli'nin göbeğinde. Dağ başında olsa bile bu kadar olmaz. Bu ilgisiz firmayı şikayet ediyorum.

Abdullah 431 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Abdullah Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Abdullah Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11013778 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön