18 Ekim 2016 #6713746

TurkNet 1 Hafta Kullanabildiğim İnternetim 12 Gündür Yok

03124850*** nolu sabit hattan almış olduğum 32 mbit VDSL interneti ilk 1 hafta sorunsuz kullandım. Daha sonra internet sinyalim gitti ve 12 gündür sorunum çözülmedi. Ev telefonu çalışmasına rağmen ve her gün 2-3 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen hep aynı cevabı alıyorum. Şikayetinizle ilgileniliyor biz sizi arayacağız deniliyor ama ne sorunum çözüldü ne de arayan oldu.

Soner 355 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Soner Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Soner Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11031581 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön