30 Nisan 2016

TurkNet 1 Aydır Sabit Hattı Taşıyamadı ve Parasını Alacak

TurkNet'in taahhütsüz kampanyasına internet telefon 59 TL olana internet üzerinden başvuru yaptık 1 aydır süren eziyet burada başladı. Başvuran adını ve hattın sahibini ayrı yazabiliyorsunuz internet açıldı hemen gerekli kimlik fotokopileri TurkNet mail atın yazıyordu öyle yaptık. Sonra T***'dan hattı taşıyamadık red aldık dediler hat sahibiyle internet sahibi farklı olduğu için sonra hattı devralın dendi onu da yaptık. Sonra kimliği yok dediler tekrar attık. Sonra bir form mail attılar doldurun TurkNet ödemeli gönderin dediler gönderdik. Sonra aradık biz kargo parası ödemiyoruz dediler. Sonra mail atın dediler olmadı yine aradılar kargolayın dediler taşımamak için bin türlü oyun içindeler tam bir aydır uzatıyorlar.

Yılmaz 286 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 10120143 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi30 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön