14 Mayıs 2016

TurkNet 1 Aydır İnternet Yok!

Yaklaşık 1 aydır internet yok. Sürekli arayıp arıza kaydı oluşturuyorum fakat sonuç alamıyorum. Modem arızalıdır dediler baktırdım sağlam. Elektrik tesisatında sorun olabilir denildi, baktırdım sağlam. Telefon hattım normal çalışıyor.

Eve teknik servis gönderip baktırın diyorum bizim öyle bir hizmetimiz yok cevabını alıyorum. (ha bu arada belirteyim hat sahibi 5 ay önce aniden kalp krizinden dolayı kaybettim ve mücbir sebep olmasına rağmen bana çözüm üretilmiyor ve hattımı iptal edilmiyor) şikayetçiyim ve kimseye tavsiye etmiyorum.

Ayşe 209 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10166975 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ayşe14 Mayıs 2016

  Merhaba, eğer kayıtlarınızı incelerseniz defalarca görüştüğümü fakat sonuç alamadığımı sizde göreceksiniz. Benim şu anda tek istediğim yasal hak sahibi hayatta olmadığı için herhangi ödeme yapmadan telefon ve internet hattımın iptalini istiyorum.

 • TurkNet Temsilcisi14 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön