31 Ocak 2017 #7663627

TurkNet 1 Aydır İnternet Bağlantısının Yapılamaması!

364213***** hizmet numaralı abonenizim. Daha doğrusu daha aboneniz olamadım. 03.01.2017'de evraklarım elinize ulaşmasına rağmen 27 gündür internet bağlantım sağlanamadı. Günde en az bir kere olmak üzere yirminin üzerinde müşteri hizmetleriyle görüşüyorum, fakat altyapısını kullandığınız firmayla nasıl bir anlaşmanız varsa adamları hatta baktırmak için bir türlü harekete geçiremediniz.


Her gün en kısa sürede problem çözülecek denilip oyalıyorsunuz. Fiber kutusuyla evimin arası 6-7 metre arızanın dahi nereden kaynaklandığını çözülüp çözülmeyeceğini söyleyemiyorsunuz. Problemin en kısa sürede çözülmesini istiyorum bağlantıyı yapamayacaksanız iptalini gerçekleştirin bende başımın çaresine bakıyım.

Metin 997 Okunma

Cevaplar

  • Metin16 Şubat 2017

    13.02.2017 itibarıyla internet bağlantım sağlandı.

  • Metin04 Şubat 2017

    Şikayetimin çözümüyle ilgili gelişme var mı? Sorunun nereden kaynaklandığını öğrenebildiniz mi? Bu arada kullanamadığım hizmet için 21.42 TL'de fatura çıkarmışsınız vermediğiniz hizmet için bu neyin bedeli?

  • TurkNet Temsilcisi31 Ocak 2017

    Merhaba Metin Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Hizmet aktivasyonunuz 20.01.2017 tarihinde tamamlanmıştır. Ancak yaşanılan teknik arıza nedeniyle ADSL sinyalinizde kesinti yaşanmıştır. Şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Ayrıca 31/01/2017 tarihine randevu alınmış olup, ekip yönlendirmesi sağlanacaktır. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön