01 Kasım 2016 #6833838

TurkNet 1 Aydır Çevir Sesi Gelmeyen Sabit Telefonum!

TurkNet sayesinde yeni hobi edindim. Sinyal sesi gelmeyen sabit telefonum için müşteri hizmetleri arıza kaydı açıyor, en geç 48 saat içinde çözüleceğini söylüyor 48 saat sonra cep telefonuma 'Telefon arıza kaydınızı çözdük hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz' hem de keyifle diye belirterek ama çözüm sadece şikayet kaydının kapatılması telefonda tık yok. Sonrasında aynı süreç arıza kaydı aç 48 saat bekle çözüldü mesajı gelsin, güler misin? Ağlar mısın?


Abonelikten çıkmak istesem taahhüt süremin bitmediği için ceza ücreti keseriz diyorlar. Taahhüt
süremin bitip bu şirketten kurtulmaktan başka çaresi yok anlaşıla,n bir kutu anti depresan alıp tesbih çekip gün sayarak.

Ali 698 Okunma

Cevaplar

  • Ali11 Kasım 2016

    Şikayetimi yazmak zorunda kalsam da sorunum çözülmesinde gösterdikleri gayret için TurkNet teknik servisine teşekkürler, ayrıca hizmet alamadığım süre için faturamda yapılan düzeltme için ayrıca teşekkür ediyorum

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Ali Bülent Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11133658 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön