19 Ekim 2016

Nereden Bulaştım Bu TurkNet'e?

"TurkNet özgür iletişim" hakkında bilgi almak amacıyla, internet üzerinden "Beni arayın" diye form doldurdum. Bir gün sonra firma tarafından arandım. Bana T.C., isim soyisim vb. Sorular sordular. Mail yoluyla bir sözleşme göndereceklerini, bu sözleşmeyi imzalayıp, kendilerine göndermem halinde aboneliğimin başlayacağını, göndermediğim takdirde hiçbir mesuliyetim olmadığını, bu durumda herhangi bir işlem yapmam gerekmediğini söylediler. Böylece ön başvuru oluşturduk. Gönderdikleri sözleşmeyi okuduğumda konuştuğumuzdan farklı bir madde vardı. Bunun üzerine imzalamaktan vazgeçtim ve firmayı arayarak ön başvurunun iptal edilmesini istedim. Sanki sözleşme imzalamışım gibi, benden iptal için imzalı dilekçe istiyorlar. Neye dayanarak ve hangi sözleşmeyi iptal etmek için bu dilekçeyi istiyorsunuz? Hani sözleşmeyi imzalamadan hiçbir yükümlülüğüm yoktu? Tamamen kandırmaca...

Turgut 426 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Turgut Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Mevcut yasa ve düzenlemeler gereği, hizmet iptalinizle ilgili talebinizi sizden yazılı ve ıslak imzalı olarak almamız gerekmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz iptal dilekçesine istinaden hizmet iptaliniz 22.10.2016 tarihinde tamamlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Turgut Bey, Öncelikle sizi aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Ancak mevcut yasa ve düzenlemeler gereği, hizmet iptalinizle ilgili talebinizi sizden yazılı ve ıslak imzalı olarak almamız gerekmektedir. Talebinizi (212) 216 5560 nolu faks numaramıza ya da [email protected] adresli e-posta adresimize evrağın resmini iliştirerek bize ulaştırabilirsiniz. Evrağınızın bize ulaştığında size haber verebilmek amacıyla SMS göndermekteyiz. Bu SMS'i size ualaşmadıysa, evrakınız bize ulaşmadı demektir. Dolayısıyla tekrar belirttiğimiz kanallar ile evrakı bize yollamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön