14 Ekim 2016 #6690373

İnternet Sinyal Sorunu ve TurkNet'in Tavrı!

29/09/2016 tarihinde TurkNet aboneliğim başladı, bugün itibarı ile sabit telefon açık olmasına rağmen henüz internet sinyali alamıyorum. Konu ile ilgili TurkNet'e defalarca başvuru yaptım, onlar işi Türk Telekom'a atıyorlar. Sorun şudur ki; tüm internet sağlayıcılarını arayarak binanın VDSL altyapısı olup olmadığını araştırdım ve olmadığını öğrendim, buna rağmen TurkNet bana VDSL altyapısı olduğunu söyleyerek satış yapmıştır, problemin bundan kaynaklandığını ADSL'e geçirme talebi vermeme rağmen bunu bile başaramayan bir teknik ekibe sahiptir. Dün tüm bu olanlara dayanamayıp taahhütsüz, ilk ay ücretsiz ve 1 saniye bile hizmet alamadığım aboneliğimi iptal ettirmek istedim ve bana 48 TL fatura çıkarıldı, faturayı kesinlikle kabul etmediğimi söyledim. TurkNet'in yapmış olduğu olayı yetkililere bildiriyorum, konu ile ilgili acil açıklama bekliyorum.

İsmail 86 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Ekim 2016

    Sayın TurkNet yetkilisi Şu anda problem ne Türk Telekom'da ne benim altyapımda ne de modemde, konu hakkında gerekli tesisat uzmanlarını çağırarak gerekli kontrolleri yaptırdım sabit telefon hattı sorunsuz çalışmasına rağmen internet sinyali alamıyorum. Ayrıca çıkarmış olduğunuz haksız 48 TL faturayı da umarım altyapı sorunlarıyla açıklamak istemiyorsunuzdur. Siz burada bana yazı yazacağınıza teknik destek ekibinize birazcık teknik bilgi eğitimi verseydiniz ne ben kaç gündür bu sorunu yaşardım ne de siz bu şekilde rezil duruma dişerdiniz. Teknik konuda bilginiz yeterli ise aşşağıda belirttiğim numaramdan arayarak benimle gerekli görüşmeyi yapmanızı rica ederim. İsmail Peker 05424933680

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba İsmail Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11015423 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön