13 Şubat 2014

TurkNet Yüksek Faturaları ve Müşteri Memnuniyetsizliği!

Evimize ilk bağlattığımız İnternet'ti. En küçük bir teknik destekte yardımcı olmadılar. Yıllarca çağrı merkezinde debelenerek geçti ömrüm. Tam düzeldi diyorum başka bir sorun çıkıyor. Ya internet bağlantım bir anda bozuluyor. Destek istiyorum, modeminizden kaynaklıdır diyorlar.

Öyle kurcalandı ki sonunda modem de bozuldu ve modem almak zorunda kaldım. Hiçbir şekilde gelip de ev de incelemiyorlar sıkıntı nedir diye. Yeni modemden sonra 27 TL'lik paketim 100 TL gelmeye başladı. Nedenini soruyorum ya kotayı geçmişsinizdir ya da başka biri şifrenizi kırmıştır diyorlar, indirmemi yapılmış diyorum bilgi güvenliği politikamızdan bilgi veremiyoruz diyorlar, kapattırmak için de 150 TL istediler.

Merve 160 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın ŞANLI, Talebiniz üzerine iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 14.02.2014 tarihinde yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde detayları tarafınıza aktarılmıştır. . TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön