15 Ekim 2016

TurkNet Yetersiz Hizmet!

30 Eylül'de başvuru evraklarımı göndermeme rağmen evime telefon hattı 12 Ekim'de bağlandı ve hala internetim ve telefonum açılmadı. Defalarca aciliyetimi bildirmeme rağmen geri dönüş dahi sağlanmadı. Sizin verdiğiniz hizmet günlerce insanları oyalamak mı? Her aradığımda verilen cevap en kısa zamanda. 15 gündür aynı cevabı alıyorum. Şimdiden pişman ettiniz.

Fatih 209 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Ekim 2016

    Merhaba ben hat tahsis sürecinden bahsetmiyorum ama, hat tahsisinden sonraki sinyal verme sürecinden şikayetciyim. 12 Ekim'de tel hattım bağlandı ama kullanıma hala açılmadı. Defalarca aciliyet bildirdim hala bir gelişme yok. bu kadar mı zor onay vermek. Madem onay verilmeyecek neden abonelik işlemlerini başlattınız.?

  • TurkNet Temsilcisi16 Ekim 2016

    Merhaba Fatih Mehmet Bey, Öncelikle Turknet ailesine katıldığınız için çok sevinçliyiz. Diğer taraftan da , aboneliğinizin başında yaşanan gecikme için de üzgünüz. Hemen sonunu çözmeye çalışacağız. Adınıza yeni hat tahsisi , veya önceden başka işletmecilerden adınıza tahsis edilmiş hatların Turknet altyapısına geçirilmesi , ne yazık ki bazı bürokratik işlemler ve zaman kaybına sebep olabilmektedir. Biz yine de konunuzu önceliklendirip , bir an önce hizmetinize başlamanızı sağlayacağız. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön