28 Eylül 2016

TurkNet Yeni Abonelere Sağladığı Kampanyaların Şartlarını Yerine Getirmiyor.

Abone olurken 59 TL üzerindeki ilk 2 faturaya 30'ar TL bonus hediye edileceği ve ilk iki fatura ödemesinin ardından 35 TL Avantajix ödemesi yapılacağına ilişkin 2 kampanya bulunuyordu. Söz konusu şirketin sayfasında. Koca koca reklam resimleri bulunmakta idi. Bu kampanyalara istinaden iki kampanyadan da yararlanarak abone oldum. Ancak 23.08.2016 tarihinde 23.68 TL ve 59.99 TL tutarında, 23.09.2016 tarihinde yine 59.99 TL tutarında ödeme yapmama rağmen kampanyada taahhüt edilen 60 TL bonus ve 35 TL Avantajix ödemelerinden hiç biri tarafıma yapılmamıştır. Abone olmadan önce her gün arayan şirket abone olduktan sonra her işi yokuşa sürme çabasındadır. Bir önceki ay aynı durum hakkında oluşturduğum 10682*** numaralı destek kaydını da sonuçlandırmadan kapatmışlardır. Taahhüt ettikleri ödemeleri yapmazlarsa ben de taahhüt ettiğim fatura ödemelerini yapmayı düşünmüyorum.

Ahmet 629 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Ekim 2016

  Firma hiçbir şekilde bir konu ile ilgili bir dönüş yapmadı. Aynı metni kopyalayarak 11007048 nolu destek kaydını oluşturdum. Bakalım ödüllü müşteri hizmetleri ne yapacak. Gerçi ödülleri de yalandır bunların kesin.

 • Ahmet11 Ekim 2016

  TurkNet ADSL şirketi abone olurken bonus kartla yapılan başvurulara verileceğini taahhüt ettiği 60 TL bonusu kampanya şartlarının tamamını sağlamama rağmen kartıma yüklememiştir. Konu ile ilgili defalarca talep açmama ve şikayet yazmama rağmen. Yatırılacak deyip ancak oyalamakla yetinmiş ve hiçbir şekilde tarafıma bir bonus ödemesi yapmamıştır. Üstüne söyledikleri yalanlarda cabası. Bir de mail göndermişler bugün bu ayın faturasını otomatik ödemeden çekemeyince. Siz taahhüt ettiğiniz bonusları yüklemeden kartımda limit açmayacağım ve o faturayı ödemeyeceğim. Gerekirse koyduğunuz hız limiti için BTK ya yaptığım şikayetin benzerini yine Ticaret bakanlığına ve hakem heyetine yapacağım. Siz taahhütünüzü yerine getirmiyorsanız aramızdaki sözleşme tek taraflı fesh olur ve benimde fatura ödeme taahhüdümü yerine getirmeme gerek kalmaz. Gerekirse tüketici mahkemesinde de hesaplaşırız. Bilginize.

 • Ahmet06 Ekim 2016

  Konu ile ilgili ilk açtığım şikayet kaydından itibaren 6 hafta geçti halen bir dönüş yapılmadı.

 • Ahmet04 Ekim 2016

  Halen bir dönüş yapılmadı.

 • Ahmet29 Eylül 2016

  Aşağıdaki mesaj daha önce Merhaba Kenan Bey diye başlıyordu yorum yapınca mesajı silip aynı mesajın isim kısmını düzeltip yukarıya yapıştırmışlar. Yazdığım yorumu bile okumaya tenezzül etmemişler Belli ki 3 fatura ödemişim diyorum. 1 Eylül'den sonra abone olup 3 fatura ödeme gibi bir ihtimalimmi var az biraz düşünün bari cevap verirken. Ayrıca abonelik alırken mecburi otomatik ödeme yapmak zorundasınız kart bilgilerinizi vermeden abone olamıyorsunuz otomatik ödemenin bahane olarak sunulmasıda ayrı bir saçmalık. İyi oluyor ama nasıl amatör bir şirket olduğunuz böylece görmüş olur araştıranlar. Burayı okuyup beceriksizliklerinizden dolayı sizi tercih etmeyecek müşterileriniz o bonuslardan çok daha fazlasını kazndıracaktır size burada bir çözüm sunulmuş olsa ancak bu amatörlükle zor...

 • TurkNet Temsilcisi29 Eylül 2016

  Merhaba Ahmet Bey, Kampanyadan sadece 15 Haziran- 1 Eylül tarihleri arasında TurkNet Özgür İletişim Hizmet’ine Garanti Bonus kartları ile yeni abone olan ve kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı veren kullanıcılar yararlanabilmiştir. Kampanya tarihlerinde TurkNet Özgür İletişim Hizmeti’ne Garanti Bonus kart bilgilerini vererek abone olan yeni kullanıcılarımız, kampanyaya dahil olan kartları ile 2 ay 59 TL ve üzeri fatura ödemesi yapması durumunda toplamda 60 TL bonus kazanmaya hak kazanırlar. Toplam 60 TL değerindeki bonuslarının ilk 30 TL’si ilk 59 TL ve üzeri fatura ödemesi sonrasında, ikinci 30 TL’si ise ikinci 59 TL ve üstü fatura ödemesi sonrasında yüklenecektir. Hizmetinizi kontrol ederek size destek olabilmemiz için 10869519 numaralı kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız en kısa süre içerisinde sizi arayacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet28 Eylül 2016

  Konu ile ilgili bu şikayeti yazdığım saatlerde oluşturduğum 10863796 nolu destek kaydını da hiçbir çözüm sunmadan ve tarafıma bilgi vermeden kapatmıştırlar. Varın siz düşünün TurkNet kampanlayarına inanılırmı...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön