02 Kasım 2015

TurkNet Yavaş İnternet!

Bu şikayeti bile zor yazdım. TurkNet bize bizim internetimiz hızlıdır bize geçin dediler. 2 yıl taahhütlü geçiş yaptık. Fakat 1 ay sonra internetleri bir kaplumbağa kadar yavaş oluverdi. Bu durum canımı sıkıyor. Sayfalar yüklenmiyor bile. Artık bıktım. Oğlum derslerini bile yapamıyor. TurkNet'te kalmamızın ne manası var diye sordu oğlum artık sinirlendim. Bu konu canımı sıkıyor. Taahhüt bitince değiştirmeyi düşünüyoruz.

Engin 289 Okunma

Cevaplar

 • Engin14 Kasım 2015

  2. defa yazıyorum bu şikayetimi. Cidden sabrım taşıyor. Bu nedir ya. İnternet mi kaplumbağa mı. Lütfen bu şikayetimi dikkate alın. Taahhüt bitince çıkmayı düşünüyoruz. Bizi aradınız. Hiçbir şey yapmadınız. Öyle oturuyorsunuz. Artık Bıktım

 • TurkNet Temsilcisi06 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 8988967 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön