22 Haziran 2016

TurkNet Yapılan Şikayetime Hiç Biz Çözüm Bulamıyor.

13/11/2014 tarihinde yapmış olduğum anlaşma gereği telefon numaram üzerinden alacağım ev internet hizmeti söz konusu firmanın müşteri ve teknik desteğini defalarca aramama rağmen hizmet tarafıma verilmemiştir. 27 Kasım 2014 tarihinde yapılan son görüşmemde (14 gün içerisinde cayma hakkımı kullanarak) alamadığım internet hizmetinden vazgeçtiğimi belirterek anlaşmayı iptal ettiğimi telefon ve dilekçeli müşteri hizmetlerine bildirdim. Buna rağmen hiçbir şekilde hizmet vermedikleri halde tarafıma bir yıl sonra bir faturamın olduğunu bildirip yasal işlem başlattılar. Tüm itirazlarımı yazılı dilekçe şeklinde ve telefonda kendilerine yapmış olmama rağmen sonuç alamadım. Hiç hizmet alamadığım bir kurum tarafıma haksız fatura çıkarmıştır. 13 Haziran tarihli yukarıda metni bulunan şikayetim üzerine hiç bir çözüm ve sağlanmamıştır. Firmanın tarafıma ulaşmasını ve konuyu çözebilmek için yardım edin.

Yavuz 258 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10303332 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön