TurkNet Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Ertuğrul A. |

Şirketiniz tarafından arandım ve çalışanınız tarafından yanlış bilgilendirildim. "Siz TTNET" misiniz diye sorduğumda "Evet" yanıtını aldım ve telaffuz oyunlarıyla sizin TTNET olduğunuza ikna edildim ve 2 senelik taahhüt imzalamış bulundum.

İnternet' te yaptığım ufak bir araştırmayla binlerce insanın bu şekilde tarafınızca yanıltıldığını gördüm. Şimdi taahhüt iptali için 100 TL civarında bir ücret talep ediliyor ancak bu ücreti ödemeden hizmetinizden çıkmak istiyorum. Talebimin gerçekleştirilmemesi durumunda hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul A.
  24 Mayıs
  00:02

  Firma alay eder gibi 100 TL hesabınızdan düşeyim, aboneliğinizi sürdürün diyor. BTK\'ya şikayet ediyorum en kısa zamanda. Zaten zamanında ceza aldınız tekrar alırsınız kafanızı yormayın.

 • 22 Mayıs
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz üzerine 20.05.2014 tarihinde yaptığımız görüşmede 4729113 numaralı destek kaydınız oluşturulmuştur.Çözüm uzmanlarımız kısa sürede size ulaşarak gerekli bilgileri paylaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.