TurkNet Yanlış Bilgilendirme!

Hacer K. |

Beni aradılar telefon+internet paketine abone olurken ayda 59. 99 tl ücret ödeyeceksiniz bunun dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz dendi özellikle sorduğumda ekstra bi ücret geldiğinde iptal ettiririm dediğimde gelmeyecek dendi ama faturam 70 tlnin üstünde geldi müşteri hizmetlerini arayıp 20 dakikanın sonunda ulaşabildiğimde meğer bu telefon aksam 7 den sabah 7 ye bedavaymış hadi neyse dedim.

Gelen faturaya baktım akşam 7 den sonra yapılan aramalarda ücretlendirilmiş bunu baştan niye söylemiyorlar .urumu sormak için müşteri hizmetlerini aradığımda açan yok hemde 7 den sonra aramama rağmen buda ücretlendirilmiş durumun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  12:49

  Sayın Hacer Kaçmaz,

  Sistemlerimizde kayıtlı irtibat numaralarınızdan ve iletmiş olduğunuz irtibat bilgilerinizden sizi aradık, ulaşamadık. Size ulaşabileceğimiz güncel irtibat numaralarınızı göndermeniz durumunda en kısa sürede sizinle iletişim kurarak, bilgilendirme yapacağız.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net