30 Eylül 2016

TurkNet Yanlış Bilgi Verdi!

*** aboneliğimi fesih edip Türk Telekom'a taşıdım ev sabit hattımı. Sizin abonelik işlemlerindeki arkadaşlarınızın talimatlarıyla. Bugün hattım taşındı. Şimdi abonelik işlemleri yapmak istediğimde yapamazsınız, 3 ay yasal süreç var deniliyor! Daha önce neden bilgilendirilmedim bu konuda. Ben geçince mi oldu diyorum, arkadaşlar unutmuşlardır diye cevap alıyorum. Bu ne saçmalıktır, benim zararımı kim karşılayacak? Neden eksik bilgi veriliyor, yanlış bilgi veriliyor? İnternette yazılan şikayetler doğru demek ki! İvedi olarak problemimin çözülmesini rica etmiyorum, direkt istiyorum!

Gökhan 509 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi03 Ekim 2016

    Merhaba Gökhan Bey, Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size yardımcı olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Gökhan 01 Ekim 2016

    Ulaşmayın gerek yok ben şikayetlerin ne derece doğru olduğunu anladım siz daha çağrı merkezinizde düzgün hizmet veremiyorsunuz abone olsak yandık.

  • TurkNet Temsilcisi30 Eylül 2016

    Merhaba Gökhan Bey, İletmiş olduğunuz şikayette hattınızı Türk Telekoma taşıdığınızı ve bir takım problemler yaşadığınızı iletmişsiniz. TurkNet ile Türk Telekom farklı firmalardır. Sizi arayarak bilgi almak istedik ancak ulaşamadık. Eğer şikayetiniz TurkNet kaynaklı ise müşteri numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön