12 Eylül 2013

TurkNet Yanıltarak Abone Yapıyor!

Bir kaç ay önce dükkanımıza gelip bir sözleşme yapılmış babamın üzerine olan Telekom hattını Turknet'e çevirip sözde aylık 39 lira fatura geleceğine dair babamla anlaşmışlar. 30 senedir esnaf adam bıkmış fatura ödemekten malum dükkan olunca faturada hep yüksek geliyordu, oda madem ucuz demiş kabul etmiş.

Lakin gel gelelim aradan üç ay geçmiş ne bir fatura yollanmış ne herhangi bir şey gidip, bakıyorum borç yok diyorlar, geri geliyorum. Herhalde yatırdı unuttu diye. Bugün telefonumuz borç sebebiyle kapatılmış, durum müşteri hizmetlerine bağlanınca anlaşıldı. Meğer bizi güzel yanıltmışlar. Sadece sabit hatlar içinmiş tarife. Niye bunu zamanında söylemediniz madem! 280 liraya 3 fatura mı olur?

Arzu 241 Okunma

Cevaplar

  • Arzu14 Eylül 2013

    bilgilendirme yapılmış lakin sonuç alınamamıştır hala aynı fikirdeyim söz verdiğiniz e mailime gelmesi gereken ve gelmeyen hatta tekrar gelmesi için istekte bulunduğumda adresime ulaştıracağınızı söylediğiniz belgeler eğer pazarteside elime geçmezse çok daha farklı düşünmeye başlayacağım..

  • TurkNet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 13.09.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön