TurkNet Yaklaşık 4 Aydır Abonelik Bekliyorum.

ilyasildiz |

TurkNet'e geçmek istedim mayıs ayının sonlarına doğru başvuru yaptım, (49 tl tarifenin çıktığı ilk günlerde) fakat ağustosun 19 oldu daha geçiş işlemi yapamadım. Defalarca aramama rağmen hep bir sebepten dolayı geçiş tamamlandı oluyor. Kargolar mı yollamadım faxlar mı çekmedim, tekrar tekrar sıfırdan başvurular mı yapmadım, hepsini denedim şimdi ise tekrardan sıfırdan bir başvuru yapalım diyorlar bana. Bu 4 sıfırdan başvurum olacak, daha ne yapayım ben?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • ilyasildiz
  01 Eylül
  13:32

  yapmış oldugum şikayete geri dönüş yapıldı fakat şunu söylemek istiyorm, daha bağlantıya geçmeden geçiş işlemi yapılmadan siteye sanki sorunçozüldü edasıyla mesaj atılmış, malesef kı daha geçiş işlemi YAPILMADI.
  Şunu söylemek istiyorm ben İzmirdeki bölge bayi ile iltibata geçtim aynı zamanda buradan da genel müdürlükle iltibata geçtim malesefki ikiside en kısa surede halledecegız dedıklerı halde ortada sonuç yok.
  Ben diyormki BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ve GENEL MÜDÜRLÜKTEN halledemedilerse ben nereye başvurayım, bu işleri yapamıyorsanız SORUNUNUZU ÇÖZECEĞİZ DEMEYİN, ve KESİNLİKLE SORUNUNUZU ÇÖZÜMLEDİK tarzında bilgiler yazıpta bu insanlarıda beni geçiştirdiğiniz gibi geçiştirmeyin.

 • 22 Ağustos
  17:33

  Sayın Ildız,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili sizi 22.08.2014 tarihinde çözüm uzmanlarımız ile yapmış olduğunuz görüşmede sizlere detaylı bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  TurkNet İletişim A.ş