15 Aralık 2015

TurkNet Vermediği Hizmet Karşılığında İmzalattığı Sözleşmeden Dolayı Yaklaşık 2 Yıldır İcraya Veriri

Yaklaşık 2 yıl önce 80 yaşına yakın babamı eve gelip kelimenin tek anlamıyla kandırarak Türkiye'nin her yerinde servis sağlayıcımız var, şöyle hızlıyız böyle iyiyiz diyerek sözleşme imzalatmışlar. Tek bir ay hizmet alamamamıza rağmen sürekli arayıp bu ayki faturanız şu kadar yatırmazsanız icraya verileceksiniz deniyor. Ki hizmet alınamadığı için iptal edilmiş ve farklı bir servis sağlayıcıdan hiç sorunsuz hizmet almaktadır.

Melek 163 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi30 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi24 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin tarafınıza 24.12.2015 İtibariyle incelemelerin sürdüğü hususunda ön bilgilendirme yapılmıştır. Gelişmeler hakkında kısa süre içerisinde tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9396689 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön