01 Ekim 2016

TurkNet Verilmeyen Hizmet.

26.09.2016 tarihinde 51 mbit VDSL hizmeti kullanmaya başladım ancak bana VDSL yerine ADSL hizmeti verilmektedir. 26.09.2016 tarihi itibariyle Müşteri Hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen sorunumu gideremediler. Aradan 4 iş günü geçmesine rağmen bu kadar basit bir sorunu bile çözmekten aciz olan bir servis sağlayıcı daha görmedim. Ben buradan sadece TurkNet'ten internet hizmeti alacak olanlara seslenmek istiyorum 2 aboneliğinizi başlatırken 2 kez değil bence defalarca düşünün abonelik başlayana kadar süreç çok hızlı ancak abonelik başladıktan sonra hizmet sıfır. Daha önce kullanmış olduğum servis sağlayıcıya vermiş olduğum taahhütümü bile göze alıp sonlandırdım ama aldığım hizmet koskoca bir hiç. TurkNet teknik ekipleri acaba ne iş yaparlar çok merak ediyorum. 4 gün içerisinde defalarca aramama rağmen bir geri dönüş bile yapmaktan acizler.

Hasan 497 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi04 Ekim 2016

    Merhaba Hasan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Ekim 2016

    Merhaba Hasan Bey, Turknet olarak hedefimiz , müşterilerimize , altyapının sağladığı en hızlı ve en kesintisiz hizmeti sunmaktır. ADSL'de 16 MB'e kadar , VDSL'de 100 MB'e kadar hızlarla müşterimizi buluşturabilmekteyiz. Ancak hız , bazı teknik ve fiziksel durumlardan etkilenebilmekte. Örneğin , bağlı bulunduğunuz santrale uzaklığınız , veya aldığının hizmetin hızının yanında sahip olması gereken gücünü de optimize etmek için yapılması gereken bazı teknik ayarlar , hızınızda etken olabilmektedir. Ancak sizi garanti ederiz ki , size hem en hızlı , hem de en kesintisiz seviyede hizmet edecek şekilde düzenleme yapılmaya çalışılmakta. Biz yine de , hızınızla ilgili yapılabilecek iyileştirmelerle ilgili gerekli kontrollerimizi yapıp , size geri döneceğiz. Saygılarımızla Turknet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön